Nagrobki

Różne tematy, niekoniecznie związane z motoryzacją.
Awatar użytkownika
viktoria34
Posty: 4
Rejestracja: 01 cze 2020, 0:17

Nagrobki

Post autor: viktoria34 »

Ja swoją zamawiałam nagrobki z https://nagrobki-polskie.pl/nagrobki-w-eku/ zakład kamieniarski i jestem zadowolona. To najlepsza inwestycja, chociaż czekała mnie wakacje. Ten zakład kamieniarski robi również nagrobki, więc dwa w jednym.
Awatar użytkownika
bylejaki
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:35

Re: Nagrobki

Post autor: bylejaki »

Tak naprawdę same nagrobki są bardzo ważną sprawą, ale moim zdaniem również należy cały czas pamiętać o naszych bliskich. Właśnie dlatego ja za każdym razem staram się zamówić w https://znicze-hurt.pl/ niepowtarzalne znicze, które jak dla mnie są bardzo ważne.
Awatar użytkownika
wladek
Posty: 97
Rejestracja: 22 lis 2019, 19:30

Re: Nagrobki

Post autor: wladek »

Sama ostatnio zastanawiałem się, jaki zakład kamieniarski wybrać w celu zakupu nagrobka. Znajoma podpowiedziała mi, żebym w wolnej chwili rozważył ofertę od kamieniarstwo bielsko-biała i muszę przyznać, że mają w tym temacie naprawdę spore doświadczenie. Dajcie znać, co wy na ich temat sądzicie.
Awatar użytkownika
magical
Posty: 323
Rejestracja: 06 maja 2019, 19:12

Re: Nagrobki

Post autor: magical »

Jeśli potrzebujesz wsparcia przy przekształceniu grobu, warto sprawdzić ofertę https://pogrzebymortis.pl/przeksztalcenie-grobu/. Ich doświadczenie w tej dziedzinie może pomóc w znalezieniu odpowiednich rozwiązań.
ODPOWIEDZ