Nauka na sprawdzian

Różne tematy, niekoniecznie związane z motoryzacją.
Awatar użytkownika
kapar13
Posty: 332
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:43

Nauka na sprawdzian

Post autor: kapar13 »

Nauka to wymagająca sprawa, szczególnie jeśli masz mało czasu, a dużo materiałów. W takim wypadku najlepiej jest wykorzystać możliwe najbardziej skoncentrowaną dawkę wiedzy. Wybierz https://www.dlaucznia.pl/ czyli miejsce, w którym znajdziesz konkretną wiedzę, przygotowaną w łatwy i przystępny sposób.
Awatar użytkownika
kropka
Posty: 56
Rejestracja: 09 paź 2019, 20:56

Re: Nauka na sprawdzian

Post autor: kropka »

Moje dziecko do nauki na sprawdzian dojrzałości wybrało materiały z motywami literackimi z tej strony tutaj https://www.taniaksiazka.pl/t/motywy-literackie-matura . W każdej epoce literackiej i lekturze pojawiają się charakterystyczne dla niej motywy, takie jak: śmierć, miłość, poświęcenie, powstanie, cierpienie, władza, zemsta, młodość, starość, wolność itp.
Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Re: Nauka na sprawdzian

Post autor: Motorowa »

A skoro już o nauce mowa, to chciałam Was zapytać, jakie mace sposoby na naukę języka angielskiego? Wolicie chodzić na korepetycje, czy może robić kursy w prywatnych szkołach językowych? Ja widziałam ostatnio atrakcyjna ofertę kursu angielskiego dla początkujących w szkole https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... atkujacych. Co o niej sądzicie?
Awatar użytkownika
maki
Posty: 40
Rejestracja: 14 maja 2020, 14:18

Re: Nauka na sprawdzian

Post autor: maki »

Moje dziecko najwięcej swobody w j. angielskim nabrało oglądając firmy w tym języku bez napisów
Awatar użytkownika
florka
Posty: 124
Rejestracja: 03 sie 2019, 21:00

Re: Nauka na sprawdzian

Post autor: florka »

Najważniejsze są dobre podręczniki oraz systematyczność w uczeniu się. Jeżeli chcecie ubogacić swoją wiedzę przykładowo z fizyki to możecie kupić sobie dodatkowo książki https://www.nowaera.pl/oferta-edukacyjn ... owa/fizyka . Znajdziecie tam same interesujące i bardzo ważne wiadomości, jakie powinniście znać.
maśka

Re: Nauka na sprawdzian

Post autor: maśka »

u mnie córka to jedynie z matmy miała problem https://www.pitagoras.edu.pl/ Dlatego wzięliśmy jej dobre lekcje - korepetycje.
Łucja

Re: Nauka na sprawdzian

Post autor: Łucja »

Jeśli chodzi o naukę języka polskiego i ortografii to warto znać platformę polonistyczną https://www.dyktanda.pl/ to największy i najlepszy serwis poświęcony edukacji polonistycznej w Polsce. Możecie uczyć się ortografii z przyjemnością. Polecam serdecznie.
Agi24

Re: Nauka na sprawdzian

Post autor: Agi24 »

Jeśli chcesz być zawsze dobrze przygotowany/a na sprawdzian i nie musieć martwić się o wyniki ważnych egzaminów, koniecznie sprawdź ofertę na: https://www.pitagoras.edu.pl/. Można tam znaleźć dużo przydatnych kursów, które raz na zawsze pozwolą Ci zapomnieć o stresie związanym z nadchodzącym sprawdzianem.
Walińska

Re: Nauka na sprawdzian

Post autor: Walińska »

Moja córka jest w siódmej klasie. Postanowiłam ją zapisać na kurs z chemii dla siódmoklasisty https://chemmaster.pl/kurs-7-8-klasy/ . Dzięki temu moja córka jest przygotowana na sprawdziany z chemii i uczy się już na egzaminy i do liceum ponieważ marzy by być lekarzem a ja w tym jej pomogę.
ODPOWIEDZ