Polisa podróżna

Różne tematy, niekoniecznie związane z motoryzacją.
Awatar użytkownika
Buggi14
Posty: 5
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:28

Polisa podróżna

Post autor: Buggi14 »

Szukam czegoś rzetelnego pod tym kątem. Podróżujecie i macie swoje sprawdzone ubezpieczenie? Podzielcie się linkami, jak np. https://wakacyjnapolisa.pl/ubezpieczenie-podrozne/ .
Awatar użytkownika
agolgota
Posty: 5
Rejestracja: 25 kwie 2019, 17:24

Re: Polisa podróżna

Post autor: agolgota »

Ja sprawdzam po opiniach w sieci najlepsze opcje. Spróbuj w ten sposób.
Coraz częściej się zdarza, że ogarnia mnie lęk przed własną świadomością. Jawi mi się ona upiorem, nad którym nie mam kontroli.
Awatar użytkownika
jusia
Posty: 5
Rejestracja: 04 maja 2019, 10:29

Re: Polisa podróżna

Post autor: jusia »

Też tak robię! W tym przypadku korzystam z kalkulatorów. Mi znajomi polecali https://kalkulator.polisaturystyczna.pl ... rystyczne/ i nie żałuję decyzji!
Nie ufaj nikomu, kto ma coś do zyskania lub stracenia".
Awatar użytkownika
CzAkI
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2019, 13:58

Re: Polisa podróżna

Post autor: CzAkI »

Tutaj macie niskie składki dniowe https://www.ubezpieczeniaonline.pl/turystyczne/0.html . Tak przynajmniej wynika z zestawienia polis. Jak dla mnie bomba!
A im bardziej cierpieliśmy, tym bardziej cieszyły nas zwykła proste rzeczy, jak dobry obiad czy kubek gorącej herbaty.
Awatar użytkownika
ostow
Posty: 81
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:03

Re: Polisa podróżna

Post autor: ostow »

W większości przypadków płaci się za poszczególne dni, nie za cały rok :) Tutaj https://kioskpolis.pl/ubezpieczenia-na- ... za-granice macie taką porównywarkę gdzie po wpisaniu okresu na ile potrzebna jest polisa plus podstawowych danych wyskakują proponowane oferty. Można sobie porównać i wziąć tę najlepszą
Awatar użytkownika
kasika
Posty: 136
Rejestracja: 19 gru 2018, 9:35

Re: Polisa podróżna

Post autor: kasika »

Jakichkolwiek ubezpieczeń byś nie potrzebowała wszystko znajdziesz w jednym miejscu wypełniając czyli tutaj https://cuk.pl/ Wystarczy że wypełnisz formularz i za jednym zamachem sprawdzisz kilkadziesiąt ubezpieczalni. Wszystko możesz finalizować u nich bez wychodzenia z domu. Na pewno taniej niż u nich już nie będzie.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 80
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:37

Re: Polisa podróżna

Post autor: kozi44 »

w przypadku kobiet w ciąży zwykła polisa turystyczna nie jest wystarczająca. U części ubezpieczycieli, będąc w ciąży, będziesz musiała dodatkowo rozszerzyć zakres ubezpieczenia, co da ci pełną ochronę. Polecam https://mamdziecko.interia.pl/rodzice/n ... Id,3113683 , tutaj więcej na ten temat.
Awatar użytkownika
KajtekRafalski
Posty: 58
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:30

Re: Polisa podróżna

Post autor: KajtekRafalski »

Ja wyjezdżam do Chorwacji w lipcu i szczerze mówiąc tez by mi się coś takiego przydalo. Moze tutaj http://kompleksowaochrona.pl/ coś znajdę. Poza tym będe tez teraz miał nowe oc i czas rozglądać się za czyms nowym, Zreszta jest tutaj kalkulator, to pewnie cos znajdę
Awatar użytkownika
brendon68
Posty: 4
Rejestracja: 01 wrz 2020, 19:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Polisa podróżna

Post autor: brendon68 »

Urlopowicze często decydują się na wykupienie ubezpieczenia turystycznego tuż przed wyjazdem. Osoby, które podejmują na szybko decyzje zazwyczaj nie zapoznają się dokładnie z umową, wybór samego zakresu ubezpieczenia jest często przypadkowy. Dla zapewnienia pełnej ochrony sugerowane jest jednak, aby przemyśleć sprawę wcześniej i wybrać ubezpieczenie adekwatnie do okoliczności.___________________________________
https://kalkulator.wakacyjnapolisa.pl/k ... E#/s/first
Rózga

Re: Polisa podróżna

Post autor: Rózga »

Buggi14 pisze: ↑27 kwie 2019, 15:38 Szukam czegoś rzetelnego pod tym kątem. Podróżujecie i macie swoje sprawdzone ubezpieczenie? Podzielcie się linkami, jak np. https://wakacyjnapolisa.pl/ubezpieczenie-podrozne/ .
Jakiś czas temu myślałem o ubezpieczeniu na wakacje i... moją uwagę zwróciła nieco inna oferta. A mianowicie polisa na życie, która idealnie zabezpiecza naszych bliskich. Sprawdzałem właśnei co oferuje firma Prudential.
Awatar użytkownika
bylejaki
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:35

Re: Polisa podróżna

Post autor: bylejaki »

Ja również za każdym razem jak gdzieś wyruszam to także od razu zawieram polisę ubezpieczeniową. Jestem zdania, że tak jak czytałem na stronie https://kioskpolis.pl/zakres-terytorial ... pieczenia/ to na pewno dobrze jest wiedzieć, iż ubezpieczenie posiada również swój zasięg terytorialny.
Megć

Re: Polisa podróżna

Post autor: Megć »

Dobre jest ubezpieczenie turystyczne i ja mogę polecić firmę z Warszawy https://www.ubezpieczenia-jablonski.pl/kontakt . Takie ubezpieczenie turystyczne może nam czasem uratować życie na wyjeździe a brak takiego ubezpieczenia może skutkować poważnymi konsekwencjami. Takie ubezpieczenie gwarantuję opiekę zdrowotną za granicą, organizację oraz pokrycie kosztów leczenia za granicą,
wypłatę świadczeń w następstwie nieszczęśliwego wypadku czy ubezpieczenie bagażu.
Gośka14

Re: Polisa podróżna

Post autor: Gośka14 »

Jak najbardziej warto mieć polisę podróżną zwłaszcza zagranicą gdzie w razie wypadku zapewni nam odpowiednią ochronę. Oczywiście trzeba ją odpowiednio dobrać i patrzyć na ilość wykluczeń oraz gwarantowane sumy świadczeń. Ja korzystałam z pomocy https://superpolisa.pl/partner/aviva/ i spałam spokojnie na wakacjach.
ODPOWIEDZ