Sudety z dziećmi?

Różne tematy, niekoniecznie związane z motoryzacją.
Awatar użytkownika
Eliszka
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2020, 14:59

Sudety z dziećmi?

Post autor: Eliszka »

Witam, chciałabym w tym roku zabrac rodzinę w Sudety. Dzieci mają 10 i 8 lat. Czy to nie za wcześnie? Czy sobie poradzą? Czytałam, że wzniesienia są niezbyt wysokie, szczyty dość łagodne, a szlaki dobrze opracowane i przejezdne nawet dla wózków czy sanek. Oczywiście nie tylko po górach chciałabym rodzinę "przeciągnąć", ale chciałabym także, abyśmy coś zobaczyli, zwiedzili... Czy znacie jakieś godne polecenia atrakcje Sudety, idealne także dla dzieci?
Awatar użytkownika
grobel
Posty: 6
Rejestracja: 18 wrz 2020, 12:39
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Sudety z dziećmi?

Post autor: grobel »

Warto wybrać się z dziećmi w góry, jednak na początku wybrać szlaki dla początkujących, które nie są strome.
Awatar użytkownika
Stachoo
Posty: 2
Rejestracja: 18 wrz 2020, 15:13

Re: Sudety z dziećmi?

Post autor: Stachoo »

zgadzam się. Góry z dziećmi - pewnie! Ale warto wybierać łatwiejsze szlaki.
Awatar użytkownika
mer
Posty: 89
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:33

Re: Sudety z dziećmi?

Post autor: mer »

bardzo fajny pomysł na rodzinny wypad! My niedawno byliśmy nad morzem a teraz planujemy grudniowy wypad w góry. Myślimy o Szczyrku, bo jest tam wiele pięknych i ciekawych miejsc do zwiedzenia. Poza tym na https://poza-domem.pl/szczyrk-trasy-narciarskie czytałam, ze mają tam świetne trasy narciarskie.
Kamel019

Re: Sudety z dziećmi?

Post autor: Kamel019 »

Jak pojedziesz w okresie zimowym, gdzie jest tam dużo śniegu to nie zapomnij wziąc ze sobą odpowiednich sanek metalowych https://wado.net.pl/sanki-metalowe/. Możesz je kupić w dowolnym sklepie budowlanym. Koniecznie wybierz firmę WADO z Częstochowy, która jest największych producentem sanek metalowych w Polsce. Ja dla swoich dzieci kupiłam model zjazdowy https://wado.net.pl/produkt/sanki-zjazdowe/, gdy wyglądał dla mnie najbardziej porządnie wśród innych sanek metalowych. Wybór jest duży na pewno coś wybierzesz.
ODPOWIEDZ