rejestrowanieaut.pl opinie

Szukasz porady związanej z samochodem? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Bonifacy86
Posty: 12
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:50

rejestrowanieaut.pl opinie

Post autor: Bonifacy86 »

Cześć! Chciałbym sprowadzić samochód z Francji, ale nie mam ochoty spędzać czasu w urzędach na jego rejestrowaniu. Zastanawiam się czy warto by było zgłosić się do http://www.rejestrowanieaut.pl/. Macie jakieś opinie na temat tej firmy?
Awatar użytkownika
salomon
Posty: 9
Rejestracja: 09 cze 2019, 15:18

Re: rejestrowanieaut.pl opinie

Post autor: salomon »

Korzystałem z jej usług i to był bardzo dobry wybór. Firma załatwiła wszystkie formalności bardzo szybko i rzetelnie. Dzięki temu zaoszczędziłem sporo czasu i nerwów. Jeśli też nie znosisz stać w kolejkach to naprawdę polecam.
Awatar użytkownika
slenderman
Posty: 33
Rejestracja: 12 mar 2020, 23:49

Re: rejestrowanieaut.pl opinie

Post autor: slenderman »

Myślę, że najlepiej znaleźć rzetelnego importera aut z zagranicy, który pomoże w załatwieniu wszystkich formalności związanych ze sprowadzeniem samochodu, niezbędną dokumentacją i rejestracją w Polsce. Zerknijcie sobie na stronkę https://www.carforfriend.pl/zakup-auta- ... do-polski/ , tu akurat info o zakupie samochodu ze Szwecji. Pośrednik praktycznie wszystko organizuje za klienta, klient tylko wybiera:) Sam skłaniam się do skorzystania z tej opcji, bo wiem że Szwedzi szanują swoje auta i nie oferują na sprzedaż powypadkowego złomu.
Awatar użytkownika
fiona
Posty: 219
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:39

Re: rejestrowanieaut.pl opinie

Post autor: fiona »

Też ostatnio musiałam rejestrować auto z zagranicy. Dobrze, że znajoma poleciła mi firmę http://www.rejestrowanieaut.pl/. Sama chyba nie ogarnęłabym tego. A oni szybko, solidnie i tak jak trzeba. Więc ja polecam każdemu.
Awatar użytkownika
kajka83
Posty: 65
Rejestracja: 01 kwie 2019, 9:56

Re: rejestrowanieaut.pl opinie

Post autor: kajka83 »

Niedawno przywiozłam auto z Niemiec i nie bardzo wiedziałam, jak się zabrać za sprawy związane z rejestracją. Bardzo pomogła mi firma Hakiru, która zajęła się praktycznie wszystkimi formalnościami. Super, zgrabnie im to poszlo.
ODPOWIEDZ